Svadobná výstava konečne aj v Prešove!

Máte termín na svadbu a chýba Vám všetko ostatné? Nemáte termín, no rozmýšľate o svadbe? Alebo jednoducho milujete všetko, čo so svadbou súvisí, tak ako my?
Získajte inšpiráciu na jedinej svadobnej výstave v Prešove, ktorá sa uskutoční v historických priestoroch PKO Čierny orol v nedeľu dňa 18.2.2018 od 10:00 do 18:00.
Viac ako 40 exkluzívnych dodávateľov svadobných služieb „ pod jednou strechou“, ktorí Vám ponúknu to najlepšie, čo na trhu nájdete. Čakajú na Vás výstavné zľavy, bohatý sprievodný program a možnosť vyhrať hodnotné ceny.
To nie je všetko! Prvých 200 párov, ktorí prídu na svadobnú výstavu, dostane darčekový poukaz v hodnote 50 Euro, ktorý je možné využiť pri rezervácii svadobnej cesty alebo dovolenky (s neobmedzenou platnosťou). Samozrejme poukaz dostanú aj budúce nevesty, ktoré prídu bez ženíchov a naopak 🙂
Vstup je dobrovoľný. Svadbou sa vytvára rodina a nie všetci majú to šťastie mať rodinu. Všetko, čo vyzbierame, pôjde na kúpu pomôcok a hračiek pre deti, ktorým rodina chýba. Aspoň takto sa pokúsime detičkám v detskom domove spríjemniť deň.
Ak ste dodávateľ, a chcete sa prezentovať na našej výstave, kontaktujte nás na eventfoto.sk@gmail.com.

 

Tešíme sa na Vás!
Tím Event Foto